Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)

+8
lastfreeboy
GoKKe
K1ssofHelis
HitPRooF
HitBattle_
OUZ
RyKieL
Hestia
12 posters
YazarMesaj
Hestia

Hestia

işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Empty
MesajKonu: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 19:51

eet gelelim gerçeklere !!

öncelkile arkamdan küfür eden herkese forum ve vent üyelikleri silenlere yazıklar olsun !! sözünde durmayanlarada!! VE ADAMSANIZ BU YAZIYI TAM OKURSUNUZ!!

pazartesi öğlen savaşının çıkışında ulaş semih bertan tolga gökhan ( shu) bana acilen konuşulacak bazı şeylerimizin olduğunu söyledi. sundreasın arkasındaki clan odasında toplandık . bana yazılanlar şunlardı " darklord neden clana np vermior , maglerin bf partyde çok avantajlı hale düştükleri"
herneyse konuşuldu felan en sonunda ben onlara şunu söledim bu kale düşenekadar beni destekleyin kale düşünce çok büyük bir clan revizyonuna gideceğim die . gökhan bana şunu dedi sezgin o kale düşmeyecek boşuna yıpranıorsun die . kale düştü sana itelediler clanı
hani o birktirilne shller hani musa shel almıştı . die yazdı . herneyse
konuşma sonunda şöle bi karar çıktı birkaç kişiyi daha alıp bu clandan çıkacaktık yeni clan kuracaktık ve lideri ben olacaktım !! ( şimdi bunun nekadar yanlış olduğunu anlıorum )
neyse 1 scrol süresi pk atıp yemeğe çıktım !
geldim akşam saat 20:20 musa bana sezgin vente gel dedi cafede olmama rağmen hemen venti kurdum . clan sorunları isloon felankor csw vs vs . konularında konuştuk . birkaç dk sonra umut ( eternalparadise) ventte bizim bulunduğumuz kanala geldi . sezgin seni hackleyip clana patlatacaklarmış die ( bunu 4jimibolex söylemiş ) neyse hemen 2. servere girdim clanı eslant gatede musaya devrettim !!
relog atıp repass yapacağımı söyledim . gidip cafenin ana makinesinde şifremi değiştirmeye gittim o anda net gitti ! ( anamakine de biçok güvenlik programı var die ) gidip 2 salep içip
şifre değişip chara girdiğimde charım catashrophe clanında yoktu ! hemen yab charımla oyuna girdim meğerse clanı dağıtıp cladan çıkmış musa !!
evlere dağıldık arkdaşlarla
eve geldim msnden herkes yazıklar olsun vs vs die yazınca öğrendimki musa itemleri alıp kaçmış !! ne yapayım die düşündüm
ncs atmak fikiri aklıma geldi " backtoblackk" ama tesadüfmüdür bilmem çırıl çıplak chara birileri char satılık mı deyine kıllandım oyundna çıktım . salı sabah charıma girdim kafasında S vardı dedim bu insanlar msnden bunu yazmışlarsa beni rahat bırakmazlar! gidip borc harc nts attım !
ŞİMDi bunu insanlar anlatmak vardı çnükü onlara karşı sprumluluklarım vardı dostluk arkadaşlık olayı !!
bi önceki gece clandan çıkmamaı nasıl anlatacakatım charım hacklendi dedim ! ( nabayım başka yolu yoktu )

gece vente girdim mage arkadaşların hakikaten hakkı yeniliordu sırf onun için musanın bende kalan ıron neckini çaldığı clan itemleri adına verecektim . ayrıca kendi itemlerimide şenol abiye verecektim bunu magelere söyledim !!

baktım humanda dolanıom çırıl çıplağım eslanttayım axarea bile gelip senin eski nickin neydi die sorunca baktım böyle olmayacak . çağrıya(mychampi0n) pm attım . tm s.a ben sezgin yazmıştım ki
aklıma şu geldi ben bunu nasıl açıklayacaktım !! düşün düşün en sonunda beramusta quelarph ın başına gelen bi edit hikayesini uydurdum lwl düşünce beni editledirler dedim !! clana girdim ( ama yemin ediorum ben o itemleri şenol abiye verecektim ) her neyse
o clanda quelaprh bu sezgin deyince btün server o clana girdiğimden 1 dk sonra ben olduğumu buldu !
arad 15 dk geçti bütün herkes ban pm attı emc de idim ! ouz seçkin i moradona çağırdım dah sonrada semih ve ulaşı !! meğerse onlarda
bi ıron neck için bu bana pm atıolarmış ! herneyse iron necki musaya verdim ve kendisini gösterdi !! zaten oradaki herkes itemi musanın çaldığını biliodu . ki benim görüşüm origin clanı arasında dağıtıldığını düşünorum :!

ben bu clana kaleyi aldırmak istemekden başka ne kötülük yaptım
aslında evet gidip isloon beklemek isloonda xp e yatmak bos kesmeye
felankora gitmeye teşvik etmeye çalışmak herkese adil davranmak benim en büyük hatamdı !! baksanıza yalan ettiniz beni charımın şifresi serkandadır ( hestia ) ona güveniosanız o her türlü itemimi yazssın size !

clan kasası bende değildi bundan bir hafat önce musaya ihale olayları ile sen ilgilne die verdim ! ( yalan diebilecenmi musa )
ki annem üzerime yemin ettim evet item çalmadığıma clanı patlatmadığıma clandan kenidimin çıkmadığına yemin ettim !! aksini iddia eden !

şimdi bakıorum beni hemen şerefsiz ilan edenlerin isimleri beni baya şüphelenedirdi

harun : paunların nie bukadar hızlı artıo
darklord: np vermeni istedim diemi
eternalparadise : beni hackliyeclerini nereden bilion
tearranova : sende agate earring kaldı diemi
rhasta : rol sende kaldı diemi
ouz : iron belti ihale süresi bitemeden aldığını ve kimsenin bilmemesindenmi
_-- semih bertan ulaş tolga --__ çıkıp clan kuracağımızı söleyeceğimden korktuğunuz içinmi !!
ve diğerleri benden aldığınız roc u ödememek içinmi bukadar çabuk karalıosunuz ! silemiosunuz karalıyayım diosunuz !!
hitproof(emre) eğer sql http protokollerini az bileniniz varsa .npf dosya uzantısı nedir sorsunlar. benim intenet kalsörümde senin msn ıd ve ip in kullanırak 100 lerce dosya atıldı ( bu arada ben ağ üzerinde uzmanlaşıom yani işin kompedanıyım ) zaten emrenin bukadar reaksion göstermesinin nedeninide bana usame anlattı !! 4anyonestopus la ilişkini bana anlat nie catashrophe ye girmek için bukadar erken davrandın ?

4pocalaptya : bende rol falan yok .! ki ben kimseye rolde satmadım !

şu clanda giderken en çok haksızlık yapıldığını düşündüğüm :
şenol abi , cüneyt , oliyvya, square , mamitr başta olmak üzere hakkını benim yüzümden çaldıran herkesden özür dilerim ! ben onurum için yaşadım onurumla yaşarım ve onurumla ölürüm !!

şimdi isterseniz bu başlığı silin isterseniz arkamdan yorum yapın

ouz seçkin bilal muhammet ( sizi hep sevdim dürüst kaldım bu hep böyle kalacak )

semih gökhan tolga ulaş betan ( iki yüzlülükle yaşayın. artık anlıorumki şairin dediği gibi hayat size göre kahpe )
şenol , cüneyt , muhammer abi size hep saygı duydum arkamdan kür etseniz bile size hep saygım olacak . ( şuan itibariyle itemlerimi satıp o şerefsizin clandan çaldığı herşeyi size geri verecem )

ömer evren sercan aykut ( sizin kadar adam olanı görmedim !! son ana kadar bile beni savunmanız hakkımda yanlış düşünmediğiniz için teşekkür ederim !)

hitproof hitangel : dosyaları siz göndermiş olmasanız bile olayı anlamadan küfür etmeniz usameye inananayımmı die beni birkez die düşündürdü !

ve MUSA : severde şuan yanıdğım en eski kişi sensin !! sana hep saygı duydum clanda arkandan dalga geçilmmesi otoritenin sarsılmamaıs için
hep savundum bende küçük olaman rağmen abi dedim . ama sanada yazıklar olsun ki iron neck için kaçıp gideceğimi düşündün . muhtemelen şifremi bildiğin için charımı sen clandan çıkarttın !! item için yaptıysan bunu sana gizli sorumu verirdim soysan charmı !! eğer biraz şeref haysiyet ve onurun varsa eğer zerre kadar değerim kaldıysa clana itemlerin sende olduğunu yazarsın !!

forumaldara bana ailme küfür edenlerinde ailleri bukadar ucuzmuş ki aileme küfür ettiler!!
hoş çakal catashrophe hoşçaklın saygı duyduklarım hoşçaklın

beni tanımamış olun !! itemleri senol abi sana gerekirse ytl verip
alacam verecem !!

bukadar hakreti hakkatemedim die düşünüorum !! belki kırıldınız ama ben hepinizin toplamı kadar kırıldım !

kimde neyim kalmışsa charımın kasasını bışaltan kimse helal olsun
umaım benden çaldığınız 183 key 3900 sheli bu clana csw yi alamak için kullanırsınız

SEZGİN
RyKieL

RyKieL

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:00

lan aq evladı sen clandan cıktın biz seni 2 saatten fazla bekledik hack yedin zannettik millete hack yedi ondan böle oldu die seni savunduk. 2. musa clanı patlatmadı seni bekledik o kadar saat sen gelmeyin musa cıktı musa cıkıncada pelerin gitti derken pesinden 2-3 kisi cıktı evrene kaldı clan evrede clanı aykuta devretti oda clanı patlattı bu anlatıklarım 5 saat icinde gerceklesti sen diorsinki 2 salep ictim geldim. hadi bunları gec dün gece moradonda prty alıp konusurken hackleyen adam ncs nts attı diyen sen deilmisin ey oc senin gelmisini gecmisini sikim baska bisi demiorum bide frmtr ye yazmıssın utanmadan clan droplarını rykielde paylastı musanın verdigin +8ibden baska bise yoktu onuda zaten kullanmalık olarak verdi bana ve charı satıcagım icin geri verdim. ayriyetten clan droplarını madem paylastım caldım neden benim itemler +1 deil neden benim in im yok. bi oyun icin sen ananı bile satarsın kimsede kusura bakmasın bu kadar kisinin ahını aldın yanına kalmaz ins.
OUZ

OUZ

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:00

SANA ZARAR VERERNIN ELINE SAGLIK SENDE BENIM TASSAKLARIMI YE SERKAN SENDE BIR DAHA BU SEREFSIZE UYELIK VERME

ADAM SANDIM ESSEGI ALNIMIZA DEGDI TASSAGI

KENDIME SOZ VERMESEM KUFUR ETSEM SANA COK DOKUNCAK KUFURLER EDERDIM SEZGIN

BU ARADA CLAN YAS ORTALAMASI 0-6 DEIL KUMDAN KALE YAPMIYORUZ KALENIN ICINDE KIZ DUDUKLUYORUZ OLUM BIZ
Hestia

Hestia

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:04

işte bak diorum ya birlerinin yaraları var bunlar en yakın gördüklerim !!
RyKieL

RyKieL

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:05

ya sezgin siktir git aq dediklerine kendin inanmıosun baskalarını inanmasını bekliorsun ne halin varsa gör aq ama iftira atma.
HitBattle_

HitBattle_

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:06

Senin ne peşinde oLduğunu anlamak gerçekten güç anlamadan küfür etti diyosun emre daha msn adresi patlatamzken senin charınımı patlatıcak Hala +9 str belttle niye geziyim arkadaşım seni hacklediysek ayrıca usame konusuna gelince onlarla küfürleşmemizden başka yakınlaşmamız olmamıştır kaptanbey e sorabilirsin az .... medik a... a.... dını. Eğer bi bok yiyceksen adam gibi yap ona buna çamur atıp iz bırakmaya çalısma. Senin o ufacık malatya beynin İstanbulluya sökmez Aslan Parçası. Hayatında ne gördün aq bebesi. Sana daha fazla ağır konusmak istemiyorum. belki sende haklısındır ReeL hayatta başarı sağlayamayan insanlar bazen kendilerini oyunda tatmin ederlermiş sende onlardansındır. Ailevi bi sorunun varsa sana uzman psikiatris önerebilirim ama istanbulda oraya gelirsen zaten direk hastanelik olacaksın ya orası ayrı konu tabi. Shell miş keymiş itemmiş bilmem neymiş bunların hiçbiri benim s2mde deil aslan. ben keyif için oynarım bu oyunu ondan bundan ne item koparmaya çalıstım nede öle bi amacım war zaten yeterince mal warlığına sahip bi ailenin oğluyum 2 tane senin gibi götverenin itemine ne ihtiyacım war nede öle bi karektere sahibim ulan ben clan patlarken son dakka atilla kestiim allahın gavuru chikillonun bile ep den payını veripte çıkmışım aLLAhın UCUBESİ.... Sen hiç Bir şeye sahip olamassın en kötüsü de HİÇ Bİ ZAMAN KARAKTERİN VE O KARAKTERİ GÖRÜP DE ADAM OLCAK EVLATLARIN OLMIYCAK. onlar belki senden daha ileri gidip ev araba vs soymaya çalısıcak ama onlarda eline yüzüne bulaştırıcaklar xD NEyse Kendine Cici Bak PikacHuuuu.....
OUZ

OUZ

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:15

HAHAHHAAHAH BOLE BIRILERININ YARALARI VAR DIYEREK BIZI DUSMANMI GOSTERMEYE CALISIYOSUN ODAKLARI BIZIM USTUMUZEMI CEKMEYE CALSIIYOSUN LOL

YA COCUK SEN BIZI KENDIN GIBI COCUK BEYINLI MI SANDIN
DUN SENINLE YARIM SAAT KONUSTUM YALAN USTUNE YALAN
HAYATIN YALAN OLMUS SENI ALLAH ISLAH ETSIN

DAHA NEREYE KADAR BATICAKSIN MERAK EDIYORUM

BU ARADA SANA 200 DOLAR VEREYIM BENIM CHARIDA 77 YAP
YADA SANA 1000 DOLAR DAHA REZIL OLMA ARTTIK ??

BU ARADA BENDE IRON BELT OLDUGUNU ULAS SECKIN MUSA SEN AYKUT KADIR BILIYODU UTANMADAN BIRDE KIMSE BILMIYO DIYON
HitPRooF

HitPRooF

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:20

Öncelikle ben Ulaş.Altta senin elinden dökülen satırlarda oldugu gibi hayatı bana kahpe olarak nitelendirdigin ulaş.1. olarak seni cagırdık konustuk sana bu kadar deger vermeseydik eger umrumuzda olmaz biz cıkardık bu clandan giderdik.Sen rica ettin ricanı kırmadık clandan cıkmamıstık.Kendi açımdan olayı biraz özetlemek gerekirse char hack olayı cıkmadan 1 önceki gün sen oyunda yoktun savaşa gireyim dedim lunar valleyde bekliyordum senol abi geldi oyuna pm bile attım biraz konustuk soora dc oldum msn e baktım sen yoktun oyunda charla login oldum oyunda biri yoktu 2. kez dc yedim 3. kez girdim ve 3. de dc yedigim zaman artık üstelemedim girmedim herhalde sensindir diye.Sonra diger arkadaslarımla biraz konustukdan soora uyumaya karar verdim. gidip yattım.Sabah uyandıgımda sezgin hacklenmiş dediler beynimden vurulmusa döndüm.Clan da dağılmış kavgalar cıkmıştı bende Origin clanına girdim.ne ise artık saatler ilerledi herkes olayları konusuyordu kimse senin hacklendigine inanmıyor bana msn den " nerde realonlimusha ? "
" oyuna gelsin seek acsın bakalım cidden 69 lwlmi " " clan dakiler merak ediyor " diyorlardı.Ben sezgin yalan söylemez demiştim.Serkan abi msn'e geldi onla konustum o bile " wallahi adam itemleri almıs gitmiş helal olsun onun gibi bi adam bunu nasıl yapar dedi " ona bile anlattım telefon numaranı aldım seni cok aradım yoktun en son actıgında senle konustum.O ara catas ventindeydim ve herkese sezginle konusuyorum chara giricem 69 lvl halinde SS atıcam hepiniz adamı sucladınız dedim.Sense msn den bana şifre aynı id değişti charda gm var AvarCavalry ilgileniyor dedin ve bir şekilde geçiştirdin sana o zaman bile inanıyordum sezgin.Sana kendi eski msn adresimi verdim ömerle konustun vente geldin.Kendin söyle orda seni herkese karsı savundum bütün herkesi butun catası karsıma aldım.Sana laf sölettirmedim.Senden soora kavga ettim.Oyuna girdigimde beni yeni niqinle cagırdın kimseye söyleme dedin char editlendi dedin 4forsaken ben sena aynı party de idik.Orada bana quelarph 4forsaken oyunun acıklarını bilen adamlar dedin gm beni editledi howling skill im bile acık değil dedin orda bile sana inandım.
Soora yeni ss dekinin sen oldugunu herkes ögrendi soora sen bizi moradonda partye aldın herkes konustu senin hakkında ventden party den gıkımı cıkarmadım musa sana sordugunda gm gelicek howlingim acık değil felan dedin gelecek olan kişi ise sözde "GM" idi.Sana son olarak tek diyecegim şey seni savundum bir dost bir kardeş bildim sen ise bu kadar adama karsı boynumu egmemi sagladın sana tesekkur ediyorum.Ve nitelendirdigin gibi " HAYAT ULAS VS. VS. VS. İÇİN KAHPE" benim ne kadar üzüldügümü ne yapmaya calıstıgını anlamadıgımı bilen biliyor.Agzımdan senin hakkında bir kötü kelime cıkmadı sadece yaptıgım kotuluk seni savunmakmıs. sezgin=realionlimusha=backtoblackk sana kalan oyun hayatında basarılar.BEN KAHPEYİM KİMİNE GÖRE OLDUGUM GİBİ OLMAYA DWM EDİCEM.KAL SAGLICAKLA SÖYLEYECEKLERİM BU KADAR BİRAZ UZUN OLDU AMA İÇİMİ DÖKTÜM
K1ssofHelis

K1ssofHelis

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:28

sezgin bunlara gercekten inanmak isterdim...
GoKKe

GoKKe

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:31

BAK SEZGİN BENIM HAKKIMDA 2 YUZLU DEMISSIN BEN EĞER 2 YUZLU OLSAYDIM CLANDAN CIKMAZDIM BUNA DEVAM EDERDIM SANA IYI BUNA IYI ONUN CIKARI BUNU NCIKARI DIE
ONA BUNA YALANIRDIM
AMA BEN BUNU DEİL CLANDAN CIKMAYI HIC BIRINI GÖRMEMEYI TERCIH ETTIM VE ERTESI GUN SENINLE KONUSMAK ICIN SEMIHI ULASI BERTANI CAGIRDIM
EET BUNU YINE SOLERIM MUSA ABININ YUZUNEDE SÖLEDİM PARAYI DENGESIZ HARCADI STOK YAPMADI KIMSEDEN SAKLIM YOK YUK SANA KALDI O KALEYİ ALAMICAKSIN DEDIM SENDE 1 HAFTA ISTEDIN BEN DARKLORDLA 1 HAFTA DEİL 1 SN GECIRMEM GIRMEM CLANA DEDIM BEN DEDIM HUMAN OLUCAM BENIMLE GELIN AGZIMDAN ITEM LAFI CIKTIYSA BEN OROSP COCUGUYUM BEN BU OYUNU BIRAKIRIM O KONUSMADAKI HERKESTE SAIT BEN BU ZAMANA KADAR OLAN EMEKLERIMI HICE SAYIP GİDELİM İTEM ALMADAN DEDIM AMA SEN DURUN HAKKIMIZI ALIP GIDELIM DEDIN BANA ITEM LAZIM DEİL SEZGİN ÖLE OLSAYDI 50 KERE HACK AYAGINA YATAR 50 KEREDE ITEM ALIRDIM SAMET ABI BENI REALDAN TANIR BANA INANMICAKSA SIZE HIC INANMAZ AMA BEN BOLE BİRİ DEİLİM KOSKOCA CLAN HAYATIMDA SADECE 2 ITEM ALDIM ONLARDA SKE BELT VE ROL BEN BU ITEMLARI HIC BI ZAMANDA TICARETTE YTL OLARAK CEBIME KOYMADIM KI EĞER BÖLE BİŞEY WARSA KEFEN PARAM OLSUN BEN SANA GUVENDIM BEN SENIN ICIN VENTTEKILERIN ALAYINA SÖVDÜM BEN SENIN ICIN GECTIM HIC YAPMAMAM GEREKEN KONUSMAYI YAPIP SENI SAVUNDUM SENIN KIMSEYE HESAP VERMEMEN GEREKTIGINI SÖLEDİM AMA SEN.....
SIMDI DARKLORD CAKALI CIKIP BANA NERDE SEZGININ DESE BEN NE DICEM O CAKALA BENI HAKSIZ CIKARDIN YA GUZELIM SANADA HELAL OLSUN HERKES HAKKINI HELAL ETSIN INANIN DISARDAN COK KOMIK GORUNUYORSUNUZ DUSTUNUZ DURUMA BAKIN YAZIK
GoKKe

GoKKe

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:37

eğerki sölediklerimin birinde 1 tane yalan warsa burdaa söle ne diim daha

ben su zamana kadar kimseye kın beslemedım ve hep clan icin calistim ben 17 yasındayım die tekliflerim ve tercihlerim ciddiye alınmadı
ben musa abiye ta 1 ay önce bf puanlarını dusur abi isi ve marble puanlarına yuklu koy hatta isi yi bulana ayrıyetten puan verelım ama laf kalabaligina geldi ciddiye alınmadı ben bu olacakları tam 1 ayönce gördüm 10 gun oncede clana girdim hala darklord tr clana np vermemıstı eet ben yaklasık 2 ay once oyuna ara verdım okullar bbasladi die ben hic bir zaman bana verile n göreve yapılan değişikliğe itiraz etmedim ama bu saygisizlik ve hatta cakallıktır bunu savunanda adam deildir ben 3 charla oynadım 17 k npm wardı 17 sınıde verdım shu da ama adamın 1.5m nps i war 2 hatta 3 aydir dragon cikaracak birak bu isleri arkadas sende biliorsun deli gibi transfer yapiorlar

bi gece sezgin sabah 8 de isi war dedi gece isi icin cafede sabahladım cafeden 3 char soktum oogamiyle oyundan clana bakıordum eternalparadise isi kesimi bounca 2 kere on oldu en sonunda (gecen konusmaları aynen yazıyorum hic bi sapitma yok )
ETERNAL GELSENE A.Q
NE DİON LAN APO BEN UMUT
BEN APO DEİLİM KİMSEN KİMSİN 2 KERE ON OLDUN GEL İSİ YE
GELMİOM LAN
SİKERİM SENIN TAHTANI NASI GELMİOSUN ....... GERİSİ KÜFÜRDÜR
ardindan musa abi bana pm atti ki su lafi bana ock koydu
-Gökhan sen bu clana huzur bozmak ıcınmı geldın
ben bu lafı duyduktan sonra da clandan cıktım
HitPRooF

HitPRooF

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:48

http://img265.imageshack.us/my.php?image=sezginrk3.jpg

ulan it oglu it bu resimde mi yalan budamı düzmece a.q

it oglu it beni bilen herkes biliyo eyüp sultyan topcular mahallesi 05362116482 acık adresim ve telefonum eger hakkımda söledikelerin dogruysa gelde yüzüme söle göçrim a.q malatyalısı

ben xeara yla iş birligi yapıyorum demek hee Very Happy

cok samimi arkadasın mychampi0n ( cagrı ) sor bakim human ken ANYONESUTOPLARIYLA alakam varmıydı ben onlara allah kitap küfür ettim sen neyden bahsediyosun mal hewrif insanlara bnm hakkımda anlattııgın yalan ve sen ve sana inan insan lar hiç biri benm sikim de bile degil benm taktıgım adamlar tek bi kelimelerine bozulucagım adam lar suan yanımda zaten origin clanında hepsi suan

sikimde degilsin bugn den snrada sana tek 1 kelime ytazmıycam cunku harbiden cok yalancısın sana acıyorum sezgin

hayatın bitmiş senin hayatın knight olmus yazık sana manitan yoksa söle de manita ayarlıyim sana

dünyaya dön sezgin dısarda hayat var dönemiyosan KOPYALA TARZIMI YAPISTIR HAYATINA lol! mAL HERİF lol!
lastfreeboy

lastfreeboy

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 20:57

ARKADASLAR YAPAN YAPMIS OLAYLARDAN UZAGIM AMA BUKADAR KENDINIZI KUCUK DUSURMEYIN SADECE SIZLERIN HAKKI YENILMEDI BIRCOK KISI MADUR AMA SONUCTA BIR OYUN BU YEMIN EDIYORUM 15 YASINDA KARDESIM SIZLER GIBI KUFUR ETMIYO HE BILMIYO MU AMA ALASINI BILIYO CARI ONA EMANET ETTIM CLAN A LAF GETIRCEK BISE YAPMICANA DAIR SOZ VERMISTI EGER SIZLERDE BOYLE YAPIYORSANIZ ALT TARAFI BI OYUN BU ITEM LWL PARA HERSEY BS BURDA GERCEK DOSTUKLAR ONEMLI REALDEN TANIMADIN KISILERLE BI AILE ORTAMI KURABILMEK ONEMLI YINE YUZ YUZE BAKACAZ BU OYUNDA KAC KISI NCS CEKIP TEKRAR ARAMIZA GELECEK MERAK EDIYORUM. ASIL OZAMAN YUZ YUZE NASIL BAKACAKSINIZ DUN ANA BACI SOVEN SIZLER ERTESI GUN EXP VARMI POT YOLLARMISIN .... MANTIKLI MI SIZCE . TAMAM BI HAKSIZLIK VAR AMA BUYUTMEYIN BUKADAR BI LAF VARDIR BILMEM NE OLMUS ..... NIN HESBI YAPILMAZ DIE SIZ DAHA NEYIN PESINDESINIZ ANLAMIS DEGILIM HERKES KIMIN NE OLDUGUNU AZ COK OGRENDI ISTEYEN ISTEDINE GUVENSIN ANLADIM KADARIYLA TEKARAR TOPLANMAMIZ IMKANSIZ KISMETSE HUMAN OLICAM BENDE HEPINIZDE REAL VE KO HAYATINIZDA BASARILAR
GoKKe

GoKKe

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 21:07

ONLARA BEN ANA BACI CEKTIM VE BEN HIC BIR ZAMAN TUKURDUGUMU YALAMAM BENIM PARAMDA WAR PULUMDA BEN BU OYUNU PARA İCİN OYNASAYDIM SIZI 50 KERE SIKER 50 KEREDE YERIN DIBINE SOKARDIM ETRAFINIZDAKINI II TANIYIN + SEN DAHA DUNKU BOKSUN BF DEN GECIN PARANI YAP CART CURT BF KALDIRALIM DIINCE GOTUNUZ NEDENYIRTIORSUNUZ ARKADAS NEDEN HAZMEDEMIORSUNUZ
IIas0rtikII

IIas0rtikII

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 21:20

Ulan Sezgin Gavatı eger iki yuzluluk yapacak olsa idik clandan cıkmaz iki yuzluluk yapıp klanda durmaya devam edip o kadar puana sikimden de olsa kar kardır mantıgı ile item alıp yolumuza bakardık... Dark lord efendi np sine kıyamaz iken 322 k np den 2 k cz girmeye ayirip hepsini vermisim pelerin alacaz diyince ben bu np lere onca puanıma ragmen klandan cıkacam aklıma bile gelmeyecek sen bu karakterle oynayan vatandasa iki yuızlu dieceksin oylemi??? tabi nickin desifre oldu topu ona buna atacan rahat edecen oylemi... Lan senin gibi iti anca belediye rahatsız eder git zabıtalara vericenmi napcan basından sav ona buna laf atma karakteninde amına koydurtma amına godumun aj gavatı seni he !!!
Aykut

Aykut

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 22:09

yazık size..

ne kadar sorunlarımız varmış birbirimizle..
demek dağılınca patlıcakmış kardeşliğimiz..
Samet abi gitti..
Gökhan..Jumy.. Şimdi anlıyorum neden bıraktığınızı..gökhan sen yargısız infazla bana laf ettin ama senin iyi biri oldugunu biliyorum..
Herkese hayatında başarılar inş en iyi yerlere gelirsiniz.!
HitPRooF

HitPRooF

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime21/11/2007, 22:52

IIas0rtikII demiş ki:
Ulan Sezgin Gavatı eger iki yuzluluk yapacak olsa idik clandan cıkmaz iki yuzluluk yapıp klanda durmaya devam edip o kadar puana sikimden de olsa kar kardır mantıgı ile item alıp yolumuza bakardık... Dark lord efendi np sine kıyamaz iken 322 k np den 2 k cz girmeye ayirip hepsini vermisim pelerin alacaz diyince ben bu np lere onca puanıma ragmen klandan cıkacam aklıma bile gelmeyecek sen bu karakterle oynayan vatandasa iki yuızlu dieceksin oylemi??? tabi nickin desifre oldu topu ona buna atacan rahat edecen oylemi... Lan senin gibi iti anca belediye rahatsız eder git zabıtalara vericenmi napcan basından sav ona buna laf atma karakteninde amına koydurtma amına godumun aj gavatı seni he !!!

COk dogru konusmussun helal olsun sana...
SARI

SARI

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime22/11/2007, 00:54

FORUMDAKI ID LERI SILDIM CUNKU CLANDAN GIDENLERINKILERI SILIN DEDILER!

Bnm puanlarada geleyim icinde kalmasin sezgin.

Bigun bf partye debuffer ariyodu darklord.Ben babykissle geleyim ama puanlari bana ekleriz olurmu dedim.Olur dedi onlarda.Arada gir bak bf den gelen taslari , shardlari yemeyi biliyosun.Ben puan aci biri deilim bilen bilir.Bana itemde lazim deil.Sadece earring lerim eksik dedim.Onlari alicam baska biseye karismam dedim.Bilenler bilio.Boss denildiinde kopek gibi bosslara da atlamadim.Normal puanimi kastim.Girip goz atabilirsin.Hic sorun deil!
LordZeq in puanlarinin buna eklendigini biliyosundur heralde.Cunku eski charimdi eklermiyiz dedim ekleriz dediler.
Ihaleyle kazanilan itemleri niye dagitmadin.Kazandigim PE yi nie 30 kere istedimde aldim.Bi boklar yiyicen belliydi zaten.Siktir git simdi
Dier dediklerinide okumadim ugrasasim gelmio artk.Soyup siktir olup gittiniz neyin konusunu yapiosun daha ampul!
oLyVia

oLyVia

MesajKonu: Geri: işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)   işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck) Icon_minitime22/11/2007, 03:18

HerKez aLLahından buLsun.. diYcek bişey yok boş konuşuyoruz aLan sanki itemLeri gerimi vericek vericek bile olsa ben çaldım diye çıkmaya yüzü olmaz allahınızdan bulun başka bişe demiyorum hakkı olan insanları düşünün hadi kolay gele..

işte gerçekler ( realonlimusha = backtoblacck)
1 sayfadaki 1 sayfası