Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..

+14
lBabyKissl
JrTr0jen(Enes)
GoKKe
VirginnnxD
NothingTolerance
lastfreeboy
EarThQuekE
ChallengeEverythinG
oLyVia
SARI
PreGoroVaa
thequerrel
BigCityLive
lTheKissl
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
lTheKissl

lTheKissl

Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Empty
MesajKonu: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime8/11/2007, 20:58

Arkadaşlar yeni serverla beraber Ronark'ı bırakıyorum , yeni server Catasthrophe devam edicek , arada forumu takip ederim ( tabi izniniz olursa ) . Charım satılıktır , ilgilenen olursa Msn'den anlaşırız . Size tavsiyem diğer clanlarla fazla atışmayın , sadece düşman kazanırsınız , bi yararı olmaz . Yaptığınız işle kendinizi gösterin . Hadi kendinize iyi bakın , herşey için sağolun , puanlarımı da herkese eşit olarak paylaştırdım . Görüşmek üzere ...Wink
BigCityLive

BigCityLive

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime8/11/2007, 21:02

=(( k.i.b.gokhan... bi yıldız daha kaydı aileden ha Sad Crying or Very sad
thequerrel

thequerrel

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime8/11/2007, 23:11

kib Allah yolunu acik etsin
PreGoroVaa

PreGoroVaa

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime8/11/2007, 23:26

k i b allaha emanet ins hayırlı olur
SARI

SARI

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime8/11/2007, 23:43

en cok bana koydu bu ayrilisin Crying or Very sad .uzuldum acikcasi irtibati koparmayiz ama merak etme kendine iyi bak seviyorum seni
IJustWan
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 00:29

Sad Sad Sad yaw niye satıp duruosunuz fak yaw
kib Sad
Heart0fS
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 00:52

şekerim özlicem seni arada uğra kib fak
oLyVia

oLyVia

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 00:57

Ne güzel ortamımız vardı yeni servere geçmende sebep ne anlamyamadım ben. Neyse kendine iyi bak inş ordada sağlam bi clanın olur
ChallengeEverythinG

ChallengeEverythinG

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 01:03

her şey gönlünce olsun allaha emanet ol bizleri unutma ben zaten unutamam senı Smile
bayanbuf
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 09:15

Allaha emanet ol. yeni serverda sana başarılar
EarThQuekE

EarThQuekE

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 10:13

Allah yolunu açık etsin ama çok üzüldüm yaprak dökümü hep canımı sıkmıştır zaten . yeni servar da da başarılarının devamını dilerim.
lastfreeboy

lastfreeboy

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 11:54

kib gitmesen olmasmı Sad Sad Sad Sad Sad
AponyMou
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 13:04

kib:(
NothingTolerance

NothingTolerance

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 14:01

Yolun Açık olsun ne diyelim kolay gelsin yeni serverda Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
AponyMou
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 17:09

bende oynuorum yeni serverda arkadas girio ronarkdaki charla
char actım 5lvl Very Happy Eqo1st
VirginnnxD

VirginnnxD

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 17:26

güle güle gökhan Crying or Very sad gebzedesin ne olsa yine konuşuruz ama geçmene cok üzüldüm:S
GoKKe

GoKKe

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 19:38

ya amk sıkerım yenı serverıda senın yenı serverındakı charıda ne die birakion anlamıom amına koim o serveri cikaranın te ejdadını sıkım
JrTr0jen(Enes)

JrTr0jen(Enes)

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 20:48

Allaha emanet ol jumjum.
lBabyKissl

lBabyKissl

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime9/11/2007, 23:05

GöRüsüRüz yafrum Kendine cici baq Sad
realonli
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime10/11/2007, 00:33

uğurlar olsun kardeşim !!

gel bence sen bizi bırakma herşey çok çok daha güzel olacak emin ol ! buraya kadar gelipte bırakmak olmaz ....
Oust

Oust

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime11/11/2007, 00:10

Gokhanım allaha emanetsın yolun acık olsun arada ugramayı unutma
Ambruzzi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime12/11/2007, 07:29

Gokhan Allaha Emanet Ol Kardesım...Ins Yenı Servera Gecınce Bızı Unutmasın yoLun Acık
Olsuın Kardesım Benım msn Adresı Eklersen Sevınıırm Sherıon Duruyorsa 1 Ark alıcak... Aykut-inanc@hot..
MamiTr

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime12/11/2007, 19:52

yolun açık olsun gökhan kib........ Sad
Hestia

Hestia

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime13/11/2007, 08:40

Sende benim gibi oldun ha gökhan hadi bakalım hakkında hayırlsı olsun...
P4RLAMEN
Misafir

MesajKonu: Geri: Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..   Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum.. Icon_minitime14/11/2007, 01:55

SARI demiş ki:
en cok bana koydu bu ayrilisin Crying or Very sad .uzuldum acikcasi irtibati koparmayiz ama merak etme kendine iyi bak seviyorum seni

ben hiçbir zaman haketmeyene ve bana ks ve lure yapmayana bişey yapmadım adam olmayanlara bana yapanlara yaptım bilginiz olsun

Hersey icin sagolun aranizdan ayriliyorum..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» yardiminiz icin ty :P