Forum Kapatilmistir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kapatilmistir!

Forum Kapatilmistir!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki

5 posters
YazarMesaj
EarThQuekE

EarThQuekE

şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Empty
MesajKonu: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 18:18

ne demişler şişman kadın şarkı söyleyene kadar hiç bir şey bitmiş sayılmaz derler. ama sonunda söyledi şöyleki; ortağım üniversiteye hazırlanıyor bu oyun yüzünden 1 sene kaybı var 1 sene daha kaybetmek istemiyor ve oyunu bırakma kararını bana açıkladı itemler dahil herşeyde ortak olduğumuz için top bana geldi, ben de s..... türk telekomu yüzünden oyuna adım atamıyorum ne zaman girsem bi klavye harap oluyor, premium bedavaya gidiyor, sizlerle olamadan clanda yer kaplıyorum, 4,5 sene mi harcadım zaten artık hatunlarla takılma zamanım geldi sanırsam

BEN HEPİNİZİ ÇOK SEVDİM ÇOK CANA YAKIN İNSANLARSINIZ KEŞKE DAHA ÖNCE TANIŞSAYDIK DA BERABER BİŞEYLERE İMZA ATSAYDIK AMA NİTEKİM YOL BNM İÇİN BİTTİ.

UNUTMAYIN BURSA DA HER ZAMAN BİR KARDEŞİNİZ VAR BANA Bİ ALO DEYİN NE İÇİN OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL HAL HATIR SORMAK, DERT İNİ PAYLAŞMAK , BURSA DAN İTEM ALCAK FLN SADECE Bİ ALO YA BAKAR

BU BERABERLİĞİN KIYMETİNİ BİLİN BEN 4,5 YILDIR BÖYLE GÜZEL BİR CLAN GÖRMEDİM. HEPİNİZ SAĞLICAKLA KALIN .

I LOVE YOU CATASHTHROPHE

DİP NOT : NUMARAM 0536 633 36 40
lTheKissl

lTheKissl

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 18:26

yolun açık olsun kardeş , hayatında başarılar
Tha
Misafir

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 18:27

güle güle kardesim bundan sonraki yaşantında mutluluklar dilerim..
BigCityLive

BigCityLive

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 18:48

k.i.b realde başarılar kardeşş..
OUZ

OUZ

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 19:18

TEBRIKLER VALLA ADAŞ KURTULDUN BU BELADAN DARISI HEPIMIZIN BASINA Very Happy YOLUN ACIK OLSUN HER ZMAN ALLAHA EMANET OL
EarThQuekE

EarThQuekE

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 19:46

Allah hepimizi kurtrsın ne diyelim -.- bu arada market bölümünde itemler satılığa çıkmıştır haberiniz olsun
eternal33

eternal33

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime31/10/2007, 21:16

Realde Başarılar
EarThQuekE

EarThQuekE

MesajKonu: Geri: şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki   şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki Icon_minitime4/11/2007, 10:39

charı ne soran var nede itemleri soran anlaşılan char bende kalcak neyse herşeyde bi hayır vardır. şimdilik hala bnm hala brbriz . kurtulamıom naletten sigara gibi ^^

şişman kadın şarkı söyleyene kadarmış demekki
1 sayfadaki 1 sayfası